در این زمان تودرتو که ما هستیم همه چی مجازی شده خرید و فروش دریافت خدمات در جهان بسمت اپلیکیشن های مثل تودرتو و… رفته ما برای شما خدمات خوبی پیاده کردیم با ما باشید . دوست عزیزاز اینکه سایت تودرتو رو انتخاب کردی سپاس گذاریم. مافعالیتمون رو از سال 98در قالب خرید وفروش و خدمات شروع کردیم هدف ما از استارت این برنامه برای شما کاربران عزیز دسترسی شما به خرید و فروش راحت باقیمت مناسب وهم چنین خدمات مختلف با کیفت عالی است و اینکه اسم تودرتو از کجا نشات گرفته و چرا تودرتو؟! از اسم این برنامه میشه فهمید که چند نوع خدمات جمع شده و در قالب یک سایت و اپلیکیشن آماده ارائه خدمات متنوع به شما کاربران عزیز می باشد برای بهره مندی از این خدمات شما میتوانید از طریق لینک زیر و کافه بازار و مارکت های دیگر اپلیکیشن تودرتو رو دانلود و نصب کنید در بخش خرید به دلیل کم شدن واسطه میتوان به راحتی با قیمت مناسب وکیفیت عالی خرید خود را انجام داد واینکه در قسمت خرید لوازم درجه بندی شده و شما طبق درجه بندی هزینه می کنید اینجا ۳ درجه خرید بیشتر نداریم ما تلاش کردیم که هر ایرانی با هر درآمدی که داره با ما در هزینه های زندگی خودش شریک بشه و الان با نصب اپلیکیشن تودرتو آگهی های نیازمندی روزانه خودرا به صورت رایگان ثبت کنید و میتوانید در مزایده ها شرکت کنید ودر بخش کرایه لوازم به راحتی وسایل ولوازم مورد نیاز خودرا کرایه کنید و یا مزایده بزارید یا لوازم که نیاز نداری بفروشی یا کرایه بدی پیروز و موفق باشید .

null

پیام مدیر مجموعه :

با تلاش تیم متخصص سایت و یاری خداوند توانستم یکی از برترین سایت های فروشگاهی کشور را شروع کنم، همه تلاش تیم ما خدمات رسانی باکیفیت می باشد.

کانال تلگرامی ما       صفحه اینستاگرام ما            صفحه تماس با ما                قوانین و مقررات

سایت آماده به عنوان یکی از جدیترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به سایت آماده با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد….

به محض ورود به سایت آماده با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد….